Kurumsal Kimlik

Tecrübe ve sertifikalar ile gücümüze güç kattık sizlerle hızlı bir yolda ilerlemekten mutluyuz.

Kurumsal Kimlik

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl idraklanacağına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.

Şirket adı, alt şirket adları, semboller (logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel bildirişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.

Kurumsal kimlik çalışması sırasında oluşturulan tasarımlar, logolar, renkler, ölçüler ve bu tarz şeylerin kullanım yönergeleri bir rapor halinde ve size teslim edilir. Daha sonrasında yapacağınız baskı ve tasarım çalışmaları bu rapordaki özelliklere bakılırsa tasarlanır.

Kurumsal Kimlik nelerden oluşur?

Kurumsal kimlik çalışması içerisinde şu içerikler yeralır.

Kartvizit / Adres Kart
Takvim çalışması
CD yüzey baskı tasarımı
E-posta, mailing tasarılı
web sitesi tasarımı
Antetli zarf tasarımı
Antetli kağıt tasarımı
Bülten / duyuru / ilan
Faks tasarımı
Rapor taslakları
satmaca / irsaliye tasarımı
Not defteri, bloknot tasarımı
Promosyon malzemeleri tasarımı

Kimliksiz bir insan olur mu hiç? Nasıl ki her insanoğlunun bir kimliği var ise her firmanın da bir kimliği bir imzası olmalıdır. Ankara Reklam Ajansı – amblem (logo)’dan çalışanların giyimine, araç üstü kaplamalardan  evraklara, tabelanızdan seo web tasarımıdizaynına ve daha bir çok tasarıma kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtecektir.

 Kurumsal Kimlik Çalışması

 

Peki bu kurumsal kimlik ne işe yarayacak? İyi hazırlanmış bir kurumsal kimlik çalışması, firmanızın marka kıymetini yükselteceği şeklinde dış dünyaya da güçlü görünmenizi sağlayacaktır. Günümüzde kurumsallığa bu kadar özen gösterilirken sizin firmanızın da bu trende ayak uydurmanız hem marka reklamınızı en iyi şekilde meydana getirecek, bununla beraber satışlarınızda direkt bir artış elde edecektir.
Sgb Ajans ile çalışmak, istediğinizi elde etme ve rahat bir çalışma ortamı garantisi taşır.